protab@ptt.rs

+381 014 272 116

У оквиру професионалне оријентације ученици 8/1 и 8/2 су са разредним старешинама Горданом Радојичић и Мирјаном Ђурђевић посетили Пољопривредну школу са домом ученика 27. априла 2018. године. Боље су се упознали са савременим токовима које ова школа прати, као и са свим садржајима које нуди током школовања.

За ученике осмог разреда организована је презентација Ваљевске гимназије и смерова у оквиру те школе 30, маја 2018. године. Остварена је још једна у низу лепих сарадњи основне и средње школе, а све у циљу да се нашим малим матурантима омогући што лакши избор будућег занимања и преласка у средњу школу. Велико хвала ученицима Ваљевске гимназије и стручном сараднику те школе, Јасмини Момчиловић.

Више слика погледајте у Галерији.

To Top ↑