protab@ptt.rs

+381 014 272 116


Школска 2019/20. година    

ПРЕДМЕТ

УЧЕНИК И ОДЕЉЕЊЕ

 

НИВО И ПЛАСМАН

школско

општинско

окружно

републичко

Математика

Драгољуб Васиљевић , V

I

учешће

 

 

Анђела Ковачевић, V

II

учешће

 

 

Слађана Максимовић, VI-1

I

учешће

 

 

Софија Ковачевић, VIII-1

I

учешће

 

 

Силвија Симић, VIII-1

II

учешће

 

 

Никола Урошевић , VIII-1

III

учешће

 

 

Марија Ђурђевић,  VIII-1

III

учешће

 

 

Техника и технологија

Урош Марјановић

II

-

 

 

Тамарa Ралетић

I

I

 

 

Драгољуб Васиљевић

II

II

 

 

Анђела Ковачевић

III

III

 

 

Физика

Митровић Душан, VI-2

учешће

 

 

 

Трипковић Ивана, VII-2

I

 

 

 

Због проглашења ванредног стања сва такмичења чија је реализација предвиђена од марта месеца у другом полугодишту су отказана.

Школска 2018/19. година

ПРЕДМЕТ

УЧЕНИК И ОДЕЉЕЊЕ

 

НИВО И ПЛАСМАН

школско

општинско

окружно

републичко

Српски језик

Анђела Мијаиловић, V-2

I

 

 

 

Лазар Домчић, VI-2

I

 

 

 

Анђела Мићић, VI-2

II

 

 

 

Софија Ковачевић, VII-1

I

III

II

учешће

Никола Урошевић , VII-1

II

учешће

 

 

Јелена Вићентијевић ,VII-1

I

III

III

 

Ивана Марјановић, VIII-2

I

I

 

 

Сања Миливојевић, VIII-2

I

I

 

 

Вања Штулић, VI-1

(Смотра рецитатора)

I

V

учешће

 

Ивана Трипковић, VI-2 (Смотра рецитатора)

I

III

 

 

Ивана Марјановић , VIII-2 (Смотра рецитатора)

II

 

 

 

Техника и технологија

Анђела Мијаиловић, V-2

I

I

III

учешће

Никола Мићић, V-2

I

II

III

учешће

Сања Марковић, V-2

II

учешће

 

 

Марија Пајић, V-2

III

учешће

 

 

Анђела Мићић, VI-2

I

учешће

 

 

Техничко и информатичко образовање

 

Ивана Марјановић, VIII-2

I

I

I

учешће

Физика

Мићић Анђела, VI-2        

II

учешће

 

 

Трипковић Ивана, VII-2

I

учешће

учешће

 

 Школска 2017/18. година

ПРЕДМЕТ

УЧЕНИК И ОДЕЉЕЊЕ

 

НИВО И ПЛАСМАН

школско

општинско

окружно

републичко

Српски језик

Софија Ковачевић,  VI-1

I

III

 

 

Никола Урошевић,  VI-1

I

III

III

-

Јелена Вићентијевић,  VI-1

I

II

учешће

-

Ивана Марјановић,  VII-2

I

II

учешће

 

Сања Миливојевић, VII-2

I

учешће

 

 

Лазар Домчић,  V-2

I

учешће

 

 

Ивана Трипковић, V-2

(Смотра рецитатора)

I

V

 

 

Математика

Иван Матић, V-1

учешће

 

 

 

Лука Илић, V-1

учешће

 

 

 

Софија Ковачевић, VI-1

I

учешће

 

 

Силвија Симић, VI-1

II

учешће

 

 

Никола Урошевић, VI-1

I

учешће

 

 

Марија Ђурђевић,  VI-1

II

учешће

 

 

Јелена Вићентијевић,    VI-1

I

учешће

 

 

Техничко и информатичко образовање

Ивана Марјановић, VII-2 (аутомоделарство)

I

I

I

II

Данијела Вићентијевић (аутомоделарство)

II

 

 

 

Сања Миливојевић, VII-2 (бродомоделарство)

II

III

I

I

Предраг Симић, VIII-1

(рад по задатку)

I

II

II

II

Степан Драгојловић, VIII-1

(рад по задатку)

II

 

 

 

Немања Ралетић, VIII-1

(авиомоделарство)

I

 

 

 

Марсел Павловић, VIII-1

II

 

 

 

Марко Ковачевић, VIII-2

(бродомоделарство)

I

II

 

 

Историја

Страхиња Милинковић, VI-1

-

учешће

 

 

Немања Ђуричић,VI-2

-

учешће

 

 

Географија

Предраг Симић, VIII-1

-

II

II

 

Биологија

Ивана Марјановић, VII-2

I

I

III

 

 

 

 

                                              

To Top ↑