+381 014 272 116 skola.brankovina@protamateja.edu.rs

Школске 2018/19. године Дечја недеља се обележава од 1. до 7. октобра под слоганом "Моје је право да живим срећно и здраво - за одрастање без насиља".

За почетак Дечје недеље, ученици ИО Јошева посетили су парк Пећина, а у Центру за културу одгледали представу “Несрећна кафина“. Ученици четвртог разреда матичне школе су са учитељицом Тањом Бојанић организовали базар. На овај начин су скупили довољно новца за заједнички излет!

Наши се ђаци увек посебно радују маскенбалу у оквиру Дечје недеље, а традиционално је посађено и дрво генерације.

Жаклина Андрић, ученица 4. разреда ИО Котешица, добила је специјалну похвалу на ликовном конкурсу "Дечја недеља 2018".

Ученици четвртог разреда са учитељицом Татјаном Бојанић победници су турнира у игри "Не љути се човече!". Такмичење је организовано у оквиру Дечје недеље у ОШ "Здравко Јовановић" Поћута.

Петак у току Дечје недеље је резервисан за спортска надметања. На полигону су се такмичили ученици из матичне школе и из ИО Гола Глава. Координатор активности била је Гроздана Алексић, наставник физичког васпитања.
To Top ↑